Skip to Content

Per kiek laiko galima susiindeksuoti Googleje?

Visuomet sukūrus naują svetainę kyla klausimas - per kiek laiko ją suindeksuos Google?

Turiu draugą, kuris vis niršta, kad jau mėnesis jo svetainė nesuindeksuota ir google jos niekaip neranda. Pats laikas pasiūlyti savo paslaugas :)

O kaip sekėsi man? Svetainės domeną ir hostinimą nusipirkau kovo 26 dieną, kitą dieną susiinstaliavau  open-source (nemokamą) turinio valdymo sistemą ir po truputį pradėjau ruošti turinį, skyrius ir pan. Visiškai nebuvau suinteresuotas, kad google suindeksuotų mano neparuoštą svetainę ir testinius straipsnius :) Bet štai pasitikrinu ar nesu suindeksuotas ir ką gi, google rodo, kad mano svetainę suindeksavo kovo 28 dieną! Malonus siurprizas. Ir nors kaip sakiau, daugumoje tai testiniai straipsniai, bet patekimas į google indeksus nepamaišys. Kuo anksčiau tavo svetainė papuola į google indeksus, tuo anksčiau būsi "ištrauktas iš Google SandBox.

Kaip žinia svetainės reitingams labai svarbus jos amžius (t.y. kiek laiko svetainė yra on-line), nes google pirmiausiai nori įsitikinti ar "svetainės ketinimai yra nuoširdūs" ir tai ne būdas tik gauti taip norimas nuorodas. Tai vadinama Google Sandbox. Paprastai svetainės užsibūna "smėlio dėžėje" apie 6 mėnesius. Aišku, jei neįrodo, kad vertos iš ten išeiti anksčiau (kokybiškas ir dažnai atnaujinamas turinys yra svarbiausia).blog | about seo