Skip to Content

ne tik SEO blogas

SEO bloge aprašysiu SEO ir google reklamos metodikas, kurias naudoju kurdamas šią svetainę bei kitus patarimus ir vingrybes su kuriomis susiduriu praktikoje. Blogas skirtas jau bent kiek nusimanantiems apie SEO ir google adwords reklamą.

netikSEO blog'as

Blogspot.com nukreipiamas į blogspot.lt?

Šis įrašas apie blogspot.com nukreipimą į blogspot.lt yra gal šiek tiek per anksti, nes Lietuvoje tai dar nevyksta, bet geriau jau aprašyti situaciją iš anksto, kad kai tai atsitiks žmonės rastų susijusią informaciją. :)

Tie kas turi blogspot.com tinklaraščius gal jau pastebėjo, kad Google Analytics statistikoje atsiranda naujų svetainių iš kurių ateina lankytojų srautas:

Google PageRank išėjo į pensiją?

Jeigu šiandien patikrinsite savo svetainės Google PageRank tikriausiai pastebėsite, kad jis yra "n/a" arba "not available". Tik neišsigąskite, kad Google jus nubaudė. Patikrinkite pačios google.lt svetainę. Irgi "n/a"? Taigi Google PageRank dingo visur :)

Toks reiškinys negali būti traktuojamas kaip Google PageRank atnaujinimas, nes negali PageRank dingti iš visų interneto svetainių. Nebent, tai dar vienas Google liapsusų :)

Google Sitelinks Pasikeitimai

Šią savaitę Google "siekdama pagerinti paieškos rezultatų kokybę" pakeitė Sitelinks atvaizdavimą savo paieškos rezultatuose. Skaudus smūgis kai kuriems SEO specialistams, kurie stengdavosi suoptimizuoti savo svetainę tam tikram prekiniui ženklui ar įmonės pavadinimui ir taip sulaukti papildomo lankytojų srauto...

Google Naujienos - 2011 Birželis

Uch, kiek naujienų Google pateikė šiomis birželio savaitėmis. Tik spėk suktis :))

Naujas Google paieškos dizainas

Visų pirma Google pakeitė savo paieškos puslapio dizainą:

Kaip Google Eurovizijos rezultatus spėjo...

Šiandien aptikau įdomų Google eksperimentą - analizuodami paieškos duomenis Google bando atspėti Eurovizijos rezultatus.

Pasirodo Google eksperimentas gyvuoja jau kelerius metus, bet kažkaip neteko jo užklysti iki šiol :) Eksperimento esmė paprasta - Google daro prielaidą, kad daugiausiai ieškomas atlikėjas/atlikėja ar grupė yra populiariausia ir žmonės už ją balsuos. Taigi, pagal paieškos duomenis:

Syndicate content


about seo